Seite wählen
Meble kuchenne na wymiar
MEBLE KUCHENNE

Kuchnia to królestwo każdego domu. W niej skupia się życie rodzinne. Powstaje wiele katalogów prezentujących różne możliwości zagospodarowania i urządzenia kuchni. Możemy zaproponować Państwu każde rozwiązanie w dziedzinie mebli kuchennych.

Szafy wnękowe i garderoba
GARDEROBY I SZAFY WNĘKOWE
Tajemnica funkcjonalności mieszkania polega na odpowiednim doborze atrakcyjnych mebli, w których można schować prawie wszystko… Kupując gotowe szafy Zielona Góra mamy z góry określone kształty i wymiary, więc trudno jest je w pełni dostosować do potrzeb.
Meble łazienkowe
MEBLE ŁAZIENKOWE

Łazienka powinna być funkcjonalna i wygodna. Ważne jest nie tylko rozplanowanie przyborów sanitarnych, ale również uporządkowanie wielu przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką, np. kosmetyków lub proszków do prania. Meble na wymiar Zielona Góra pozwolą Wam urządzić łazienkę według Waszych potrzeb.

Meble pokojowe plus narożnik
MEBLE POKOJOWE
W naszych mieszkaniach ciągle poszukujemy dodatkowego miejsca i przestrzeni. Dlatego też proponujemy nowoczesne wzornictwo i lekkie w swej formie komody, stoliki, szafeczki, które pozwolą Państwu skomponować każde wnętrze.
Meble biurowe Zielona Góra
MEBLE BIUROWE

Biuro możemy urządzić na wiele sposobów. Dzięki temu każde z nich może być wyjątkowe i niepowtarzalne. W kształtowaniu miejsc pracy dominują rozwiązania funkcjonalne, mobilne, elastyczne, tak by mogły być one dopasowane do zmieniających się warunków pracy i oczekiwań rynku.

Meble pokojowe, sofa
CO WPŁYWA NA CENĘ MEBLI NA WYMIAR?

Na co zwrócić uwagę wybierając meble na wymiar Zielona Góra? Co wpływa na ich cenę? Czynników jest naprawdę wiele i warto się przed nimi zapoznać. Nasz poradnik przeprowadzi Cię indywidualnie przez każdy etap produkcji i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zapoznaj się także z innymi naszymi poradnikami i stwórz z nami swoją wymarzoną kuchnię.

WSPÓŁPRACA

Wspólpracujemy z firmą

Logo firmy budnex
Logo firmy centrumgaja

największym deweloperem mieszkaniowym w województwie lubuskim.

Nasz blog

Firma Koncept pragnie dzielić się z Państwem swoją wiedzą. Dlatego właśnie prowadzimy specjalną sekcję, w której mogą Państwo pozyskać niezbędną wiedzę na temat mebli kuchennych i urządzania własnej kuchni. Jeśli są Państwo zainteresowani
dodatkową wiedzą zapraszamy do naszego salonu w Zielonej Górze.

Keine Ergebnisse gefunden

Die angefragte Seite konnte nicht gefunden werden. Verfeinern Sie Ihre Suche oder verwenden Sie die Navigation oben, um den Beitrag zu finden.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZAKOŃCZONYCH SUKCESEM ZLECEŃ

DOPASOWANYCH IDEALNIE ŁAZIENEK

FANÓW NA FACEBOOKU