SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Cenimy Państwa opinie i sugestie. Z radością odpowiemy również na Państwa pytania.


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KONCEPT s.j. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest KONCEPT s.j. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Wiejska 3. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług sprzedaży mebli oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."


"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od KONCEPT s.j. dotyczących jej oferty poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez KONCEPT s.j. oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku."


"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od KONCEPT s.j. dotyczących jej oferty w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez KONCEPT s.j. oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

KONCEPT s.j. Szafy- Wnęki- Garderoby
ul. Wiejska 3
65- 001 Zielona Góra
tel. 068 453 29 88
godziny otwarcia: 8.00- 18.00

 

EKSPOZYCJE
Żary ul. Buczka 22,
godziny otwarcia 10.00-18.00
Kożuchów, ul. 1 Maja 16
godziny otwarcia: 10.00- 18,00
  • Facebook